0 SGP SGP

Biz Kimiz?

BİZİ DAHA YAKINDAN
TANIYIN

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sizin başarınız, bizim itibarımız...

LOJİSTİK İŞİNİZDE GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

Seferim Güvene Platform Lojistik A.Ş. projelere özel, sürdürülebilir ve bütünleşik lojistik hizmetler üretmek amacı ile 2016 yılında kurulmuştur.

Seferim Güvende, Derince, Dilovası, Adana ve İskenderun bölgelerinde; Liman Entegre Lojistik Hizmetleri, Lashing Hizmetleri, Depolama, Elleçleme, Katma Değerli Hizmet Yönetimi, Makine ve Ekipman Kiralama, Personel Hizmetleri, Depo Altyapı Hizmetleri, Teknolojik Altyapı ve İnşaat, Tadilat Hizmetleri veren bir lojistik hizmet sağlayıcısıdır.

Seferim Güvende, kamu ve özel kuruluşlar için depolama ve depo yönetimi özel hizmeti sağlamakta, bünyesinde bulunan insan gücü ile hem doğrudan üreticilere hem de diğer lojistik hizmet sağlayıcılarına katma değerli hizmetler sağlamaktadır. İlave olarak soğuk – donuk depo ve aktarma merkezlerinde Türkiye genelinde ısı kontrollü depolama ve elleçleme hizmetleri vermektedir.

Halen Çayırova, Kurtköy ve Pendik lokasyonlarında aktif olarak müşterilerine depolama hizmeti vermeye devam etmektedir. 5.000 m2’si ısı kontrollü olmak üzere toplamda 17.000 m2 depo alanını 39 personelle yönetmektedir.

Rahat Olun İşiniz Bizde

İŞİNİZ İÇİN BENZERSİZ ÇÖZÜMLER

AZALAN MALİYET

Yönetilebilir ve değişmeyen bir maliyet yapısı oluşturuyor, personel maliyetlerinde önemli tasarruf sağlıyoruz. Sigorta sürecini yalınlaştırıyor ve maliyetlerini azaltıyoruz.

MİNİMUM RİSK

Finans maliyetlerini ve vergisel risklerini en aza indiriyor; hukuk ve mevzuat risklerinden koruyor sadece işinize odaklanmanıza olanak sağlıyoruz.

ARTAN VERİMLİLİK

Takip ve raporlama sistemini standart hale getiriyor; ana işine odaklanıyor ve evrak yükünden kurtararak verimlilik odaklı ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşturuyoruz.

BİZE YAZIN İLETİŞİM
10%
Drag View Close play