0 SGP SGP

LOJİSTİK HİZMETİ

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİNDE LİDER

  • BÜTÜNLEŞİK HİZMETLER
    Ürünlerin paketlenmesi, etiketlenmesi, tartılması, kalite kontrolü ve nakliyesi.
  • PAZARLAMA STRATEJİSİ
    Müşterilerimizin satış ve pazarlama stratejilerini destekleyecek şekilde promosyon uygulamaları sunumu.
  • KATMA DEĞERLİ HİZMETLER
    Yüksek kalite ve iş güvenliği standartlarında katma değerli hizmet sunumu.

LOJİSTİK HİZMETİ

Dökme yükten hızlı tüketim mallarına kadar her türlü ürünün paketlenmesi, etiketlenmesi, tartılması, kalite kontrolü, istiflenmesi ve nakliyesi gibi bütünleşik hizmet sunuyoruz. Dökme yükten hızlı tüketim mallarına kadar her türlü ürünün paketlenmesi, etiketlenmesi, tartılması, kalite kontrolü, istiflenmesi ve nakliyesi gibi bütünleşik hizmet sunabilen firmamız, Tedarik Zinciri Yönetiminin ihtiyacı olan hizmetleri bir arada sunabilmektedir. ihtiyaç halinde paketleme ve sarf malzeme dahil hizmeti sağlayan firmamız müşterilerine tek kanaldan ihtiyacı olan bütün hizmetleri alma imkanını sunmakta, süreçlerin verimliliğini ve maliyet avantajını elde etmektedir.
Müşterilerimizin satış ve pazarlama stratejilerini destekleyecek şekilde promosyon uygulamalarını en verimli şekilde modellemek ve ürün ambalajına promosyon ilavelerini ve/veya birleştirmelerini yapma konusunda da yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktayız.
Katma değerli Hizmetlerimizi gerek müşterimizin tahsis edeceği bir depoda gerekse firmamızın kiralayacağı bir depoda yüksek kalite ve iş güvenliği standartlarında yapmaktadır.

SGP

İhtiyaç halinde paketleme ve sarf malzeme dahil hizmeti sağlayan firmamız müşterilerine tek kanaldan ihtiyacı olan bütün hizmetleri alma imkanını sunmakta, süreçlerin verimliliğini ve maliyet avantajını elde etmektedir.

Drag View Close play
10%